Udostępnię plany z Modelarza

Tu można się podzielić planami/narzędziami itd.

Moderatorzy: medyk, Marek Wardęga

Udostępnię plany z Modelarza

Postprzez kamil zoszak » 2013-08-24, 22:07

Witam serdecznie brać modelarską. Jestem nowym użytkownikiem forum i na wstępie prócz przywitania mogę udostępnić wszelkim zainteresowanym plany jakie posiadam do budowy samolotów zdalnie sterowanych. Plany są na arkuszach formatu a2 i a1 są to przeważnie latadła.
Pozdrawiam serdecznie KAMIL ZOSZAK

Postprzez Marek Wardęga » 2013-08-25, 10:01

Witamy Nowego Modelarza na forum!

Co do planów to byłoby fajnie, gdybyś napisał choć nazwy modeli, których masz plany do udostępnienia - wiem, że czasem modelarze poszukują konkretnego modelu...
Z drugiej strony to realia są takie, że coraz mniej buduje się modeli od podstaw z samych planów, niestety...
Pozdrawiam,
Marek

Postprzez Andrzej C. » 2013-08-25, 13:45

Cześć Kamil
Widzę że zdecydowałeś się dołączyć do nas.
Witamy na forum, no i mam nadzieję że do zobaczenia na lotnisku w Kosorowicach.

Postprzez kamil zoszak » 2013-08-25, 14:18

Witam brać latającą.
jestem z założenia, wykształcenia i wychowania modelarzem redukcyjnym i plany dla mnie to rzecz święta przy budowie modelu. Często sklejając model przekopuję materiał zdjęciowy i zawsze przeglądam plany sklejanego przeze mnie modelu. Także chciałbym w przyszłości budować modele z planów... według STAREJ TARTACZNEJ SZKOŁY. Tylko jest jeden mały problem. Najpierw się muszę nauczyć latać... Zbuduję model zapakuję bebechy, zaliczę pięknego kreta i będę miał czym rozpalać piec w chałupie.

A co do samych planów... obecnie w domu posiadam przepiękne plany wydawane jeszcze w czasach PRL... RWD-14 Czapla. TS-8 bies. Bartel BM2 oraz BM4. Fokker DVII. Handley Page Halifax.

A na modelarni w Łambinowicach wiele wiele innych które z kolegą udostępnimy. Spis takowych wrzucę niebawem... wiele z nich jest od razu przeznaczone pod budowę modeli RC.

A na lotnisko się wybieram już od zeszłego tygodnia... może dziś się zjawię z małżonką przedstawić jej kolejną gałąź mych zainteresowań... I z jakimi wydatkami będzie się musiała znowu liczyć i przywyknąć.

kuchnie na wymiar kraków

Powrót do Udostępnię